.
- На жаль, ніяких рішень стосовно порядку денного прийняти не змогли, бо приїхали представники лише десяти клубів. Думаю, вам відомо, які клуби не з'явилися. Їхні мотиви я коментувати не можу, адже це необхідно запитувати у їхніх керівників. Можу сказати, що Прем'єр-ліга буде і далі діяти в рамках регламенту. Це чисто процесуальне питання і я думаю, що Прем'єр-ліга знайде вихід із становища. На даний момент і питання «Арсеналу» знаходиться в підвішеному положенні.
Виборів президента на порядку денному сьогодні не було. Норма регламенту свідчить, що поки не проведені вибори, чинний президент виконує свої обов'язки. У цьому плані все прогнозовано. А ось щодо питання з виключенням з Прем'єр-ліги учасника є певна колізія, але в організації працюють досвідчені люди, тому всі разом прийдемо до якогось спільного рішення. Головне, що ми - одна велика футбольна сім'я, якій треба працювати на благо українського футболу. Це повинні всі розуміти!
В цілому, до початку весняної частини чемпіонату все має бути вирішено. Якщо ні, тоді дограємо чемпіонат з 16-ма командами, як би парадоксально це не було. Думаю, найближчим часом Дирекція Прем'єр-ліги і ФФУ дадуть якийсь більш обгрунтований коментар з цього приводу. Зараз же всі вже готуються до свят, тому хотів би всіх привітати з наступаючими святами і побажати гарного футбольного 2014 року.