Ігор Суркіс: "Тільки найвищі результати дозволять Блохіну залишитися в «Динамо»"

Динамо Київ 19 Грудня, 08:10 1114
Ігор Суркіс: Тільки найвищі результати дозволять Блохіну залишитися в «Динамо» | 19-27
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс висловив надію на якісне поліпшення гри команди в другій половині сезону.

- Олег Володимирович сказав про те, що у команди є сили і можливості, що сформований колектив, який розуміє поставлені цілі. Він абсолютно згоден і не заперечує, що гру потрібно покращувати.

Для цього буде перший повноцінний збір, який зможе провести вся команда. Сподіваюся, що цей період дасть позитивний результат.

Раніше у нас не було можливості в тренувальному процесі змоделювати саму гру. Адже новачки прийшли тільки влітку, і ми грали через два дні на третій. Тепер же є час, команда проведе два повноцінних збори.

І я сподіваюся, що Олег Володимирович виконає те, що обіцяє, і вболівальники будуть радіти хорошому, якісному футболу і результатами. І тільки найвищі результати дозволять тренеру продовжити свою роботу влітку.