Віктор Вацко: «Хочу побажати успіхів команді Олега Блохіна»

Динамо Київ 19 Грудня, 09:53 1186
Віктор Вацко: «Хочу побажати успіхів команді Олега Блохіна» | 19-27
Відомий український коментатор Віктор Вацко прокоментував рішення Ігоря Суркіса не звільняти Олега Блохіна з поста головного тренера за підсумками осінньої частини сезону.

"З точки зору іміджу Блохіну в контексті майбутньої роботи всі в першу чергу згадали б якість осінньої гри "Динамо" та інші клубні "досягнення". Суркіс упустив логічний момент звільнення Блохіна (якщо, звичайно, збирався його звільняти) після нічиєї з "Рапідом" на виїзді. Після цього з точки зору результату підстав для звільнення не було. Я кажу про результат, а не про якість гри.

Вважаю рішення Суркіса цілком логічним. У тому числі з іміджевої точки зору. Адже не сумніваюся, що розмови про те, що Блохіну і новачкам "Динамо" не дали часу, активно мусолили б. І це не пішло б на користь клубу і президенту. Зараз ситуація прозора: перед Блохіним поставили чіткі завдання, на які він погодився і знає про відповідальність. Вірю я в Блохіна чи ні? Не замислювався. Хочу лише побажати "Динамо" бути сильним і успішним, як на Україні, так і на міжнародній арені ", - сказав Вацко.