"Динамо" може очолити ще один володар "Золотого м`яча"

Динамо Київ 19 Грудня, 10:25 2710
Динамо може очолити ще один володар Золотого м`яча | 19-27
Київське "Динамо" вело перемовини з легендою збірної Голландії.

Про це в інтерв'ю місцевому "Radio 1" заявив сам наставник "Херенвена" Марко ван Бастен, коли його запитали про подальші кар'єрні плани.

"На мене виходили представники київського "Динамо". Однак я пояснив їхньому президенту, що хотів би щось виграти зі своїм теперішнім клубом. Гадаю, ми повернемось до перемовин влітку", - відповів Марко.

Нагадаэмо, що контракт ван Бастена з "Херенвеном" завершується влітку 2014 року. На поточний момент команда іде на п'ятому місці у чемпіонаті Голландії.