Стефан Решко: "«Валенсію» можна і потрібно проходити»"

Динамо Київ 19 Грудня, 10:44 716
Стефан Решко: «Валенсію» можна і потрібно проходити» | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» прокоментував майбутню зустріч «Динамо» з «Валенсією».

- «Валенсія» вже зовсім не та, що була раніше, тому цю команду можна і потрібно проходити. Не сумніваюся, що до цієї гри «Динамо» підійде у всеозброєнні - кияни продуктивно попрацюють на зборах і стануть більш організованим і сильним колективом, - цитує Стефана "СЕ".
Нагадаємо, перший матч 1/16 фінала Ліги Європи відбудеться 20 лютого 2014 року.