Олександр Красильников: «Клуби самі не працюють і іншим не дають»

Футбол України 19 Грудня, 11:55 988
Олександр Красильников: «Клуби самі не працюють і іншим не дають» | 19-27
Президент «Севастополя» Олександр Красильников прокоментував неявку представників більшості клубів прем’єр ліги на кворум, який знову не відбувся.

«Виходить, ряд клубів самі не працюють і іншим не дають. Про що взагалі можна говорити в такій ситуації? Напевно, це так і характеризує людей, які очолюють ці клуби. А з витратами, коли люди добираються більше тисячі кілометрів, виходить, ніхто не рахується. Ми приїхали, посиділи півгодини, почекали, як ніби у нас теж більше немає справ. Якщо ти хочеш, щоб до тебе нормально ставилися, чини так само з іншими.

Післязавтра відбудеться засідання виконкому федерації футболу України, і, можливо, там вийде підняти це питання. Потрібно знаходити рішення, щоб клуби, які не хочуть працювати самі, не заважали це робити іншим. А статутні документи УПЛ поки дають їм таку можливість. Тому будемо звертатися до ФФУ, щоб вирішити цю проблему», - говорить Красильников.