Форвард "Чорноморця" отримав бан від УЄФА

Футбол України 19 Грудня, 12:52 649
Форвард Чорноморця отримав бан від УЄФА | 19-27
Відбулося засідання контрольно-дисциплінарного комітету УЄФА, на якому зокрема розглянули вилучення форварда одеситів Лоренцо Рієри у матчі проти ПСВ.

 

В підсумку комітет виніс наступне рішення: "Тимчасово відсторонити гравця "Чорномореця" Лоренцо Рієру на наступні 5 матчів турнірів УЄФА, в яких цей футболіст мав би право брати участь".

Нагадаємо, в 1/16 Ліги Європи "Чорноморець" зіграє з французьким "Ліоном".