- За які команди ви вболіваєте?
- У мене багато команд, за які я вболіваю. Я вболіваю за «Шахтар», я вболіваю за «Динамо».
Останній раз був на матчі Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Реал Сосьєдад». Хороша гра вийшла для «Шахтаря». Хотів сходити на останній матч «Динамо» в груповому етапі Ліги Європи проти «Рапіда», але трохи прихворів. Живу я далеченько, матч починався о 22 годині, вирішив дивитися по телевізору.