Як ми вже повідомляли раніше, форвард аргентинської "Хімнасії" з Ла-Плати Федеріко Расіч може опинитися в київському "Динамо".
За інформацією аргентинської редакції ESPN, український клуб вже зробив офіційну пропозицію про трансфер 21-річного футболіста. Нападник, зріст якого 194 сантиметри, в чемпіонаті Аргентини, який завершився, записав на свій рахунок три голи в 12 матчах. За даними порталу Calcio sudamericano, інтерес до гравця також проявляє донецький "Шахтар".
Відзначимо, що на іншого футболіста "Хімнасія", півзахисника Франка Муссіса, претендує харківський "Металіст".