Іспанець показав середній палець трибунам «Камп Ноу», коли команда раділа після голу Рамоса.

- Хотів би вибачитися за жест на адресу трибун. Я не повинен був цього робити, - написав Карвахаль після матчу в Твіттері.
Іспанець показав середній палець трибунам «Камп Ноу», коли команда раділа після голу Рамоса.

- Хотів би вибачитися за жест на адресу трибун. Я не повинен був цього робити, - написав Карвахаль після матчу в Твіттері.