Михайло Фоменко: «Я продовжу роботу»

Динамо Київ 20 Грудня, 08:55 812
Михайло Фоменко: «Я продовжу роботу» | 19-27
Головний тренер збірної України Михайло Фоменко коротко розповів про те, як проходитиме сьогоднішнє засідання Виконкому Федерації футболу України .

- Буде заслухано мій звіт, потім члени Виконкому будуть, напевно, якісь питання ставити. Ми нічого особливого не зробили. Просто робили свою роботу разом з хлопцями. Чи будуть говорити про мій контракт? Думаю, ні, там вже все домовлено заздалегідь, я продовжую роботу, - сказав Михайло Іванович в ефірі телеканалу «Футбол 1».