Але для фанатів Динамо це не стало перешкодою їхати на виїзд.
Як підтримати команду, коли тебе не пускають на трибуни?
На матч проти «Волині» на трибуни стадіону «Авангард» у Луцьку вхід був заборонений.
Але для фанатів Динамо це не стало перешкодою їхати на виїзд.