Український глядач, як і всі матчі цьогорічної Ліги чемпіонів за участю «біло-синіх», зможе переглянути протистояння «Динамо» та «Бешикташу» на каналах «Україна» та «Футбол 1».
Початок трансляції шостого грудня о 21:30.
Український глядач, як і всі матчі цьогорічної Ліги чемпіонів за участю «біло-синіх», зможе переглянути протистояння «Динамо» та «Бешикташу» на каналах «Україна» та «Футбол 1».
Початок трансляції шостого грудня о 21:30.