Офіційно: Фоменко залишається у збірній

Динамо Київ 20 Грудня, 13:10 693
Офіційно: Фоменко залишається у збірній | 19-27
На засіданні Виконавчого комітету Федерації футболу України було прийнято рішення про продовження роботи з Михайлом Фоменком на чолі національної збірної.

На цьому засіданні Михайло Фоменко прочитав свій звіт за виконану роботу та результати у 2013-му. Виконком визнав ці результати задовільними та вирішив продовжити до 2015-го року співпрацю із фахівцем.

Нагадаємо, що Михайло Фоменко очолив національну збірну України наприкінці 2012-го, після відходу Олега Блохіна у "Динамо".