Огнєн Вукоєвич: "Влітку можу покинути "Динамо"

Динамо Київ 20 Грудня, 14:52 1190
Огнєн Вукоєвич: Влітку можу покинути Динамо  | 19-27
Півзахисник київського "Динамо" Огнєн Вукоєвич не виключає можливості зміни своєї прописки по закінченню поточного сезону.

Півзахисник київського "Динамо" Огнєн Вукоєвич не виключає можливості зміни своєї прописки по закінченню поточного сезону.

За словами хорватського легіонера "біло-синіх", Огнєн мріє повернутися у свій колишній клуб - "Динамо" із Загреба , проте на сьогоднішній день такий розвиток подій малоймовірний.

"Загребське "Динамо" назавжди залишиться моєю найбільшою любов'ю. Одного разу я б хотів повернутися туди, але на сьогодні це неможливо. Мій контракт з київським" Динамо " дійсний до літа 2015 року і я знаю, що зараз відпускати мене ніхто не хоче. Але влітку цей варіант може стати реальним", - наводить слова Вукоєвича видання Vecernij list .

Відзначимо, що саме в п'ятницю, 20 грудня, хорват відзначає свій 30-річний ювілей.