"Про "Динамо" мене запитують протягом всієї моєї кар'єри, але можу сказати тільки одне: "В Динамо" я міг опинитися тільки раз і то чисто теоретично, оскільки розмови про це були поверхневі. У футболі може бути всяке, але мені вдалося залишитися у спартаківських уболівальників не "Іудою", - розповів Калініченко.
