Вацко: "На рівні "Говерли" мені Люлька і Буяльський дуже подобаються"

Динамо Київ 21 Грудня, 00:14 1083
Вацко: На рівні Говерли мені Люлька і Буяльський дуже подобаються | 19-27
Відомого футбольного коментатора Віктора Вацка читачі його конференції, що на сайті Matchday, попросили прокоментувати перспективи молодих динамівців Сергія Люльки та Віталія Буяльського, виступаючих на правах оренди за "Говерлу".

"На рівні Говерли мені Люлька і Буяльський дуже подобаються. Люлька взагалі, на мій погляд, найстабільніший гравець Ужгорода першої частини чемпіонату. Якісний правий захисник. Хороша швидкість. Хороша витривалість. Хороший обсяг роботи. Хороша дисципліна. Атлетичний, жорсткий, солідний у відборі, активний у роботі на атаку. Можливо, десь не вистачає культури роботи з м’ячем, якості пасу. Проте, я дуже не впевнений, що Даніло Сілва значно сильніший. А судячи із його гри цієї осені, виникало питання, чи сильніший взагалі. Особливо, якщо говорити про роботу саме на оборону.
 
Питання у тому, що тому ж Люльці, як і будь-якому молодому футболістові, потрібно відчувати довіру тренера. Його потрібно вчити. Давати право на помилку. В Ужгороді він це має. І в Ужгороді, на мій погляд, показав, що може бути гідною бойовою одиницею.
 
Стосовно Буяльського. Він – дуже талановитий футболіст і має все для того, щоби вирости у хорошого майстра. У Динамо на його позиції, на відміну від правого захисника, конкуренція дуже серйозна. Віталієві лише 20 років, тому, на мій погляд, йому краще було б ще пограти в оренді на рівні Прем’єр Ліги (чи елітного дивізіону іншого чемпіонату), набратися досвіду дорослого, чоловічого футболу, обрости “м’ясом”. Мені здається, що попереду у нього хороша кар’єра", - підсумував Вацко.