Родріго: "Отримав пропозицію від "Динамо"

Динамо Київ 21 Грудня, 09:36 1854
Родріго: Отримав пропозицію від Динамо | 19-27
33-літній захисник бразильського клубу «Гояс», може повернутися у стан київського «Динамо», кольори якого йому вже доводилося захищати.

Про це повідомив сам бразилець в інтерв`ю виданню Esporte:

- Я отримав досить цікаву пропозицію від «Динамо», котре готове підписати зі мною дворічний контракт. Що ж до «Гояс», то вони пропонують контракт всього на один сезон, але без підвищення зарплатні, - заявив Родріго.

А «Гояс» просто не може дозволити собі підвищення зарплатні захиснику, адже клуб не володіє достатнім бюджетом:

- Гравець попросив зарплатню більше тієї, що ми можемо собі дозволити, - сказав представник команди Марсело Сегурадо.

Відзначимо, що влітку вже повідомлялося про інтерес «Динамо» до Родріго, але тоді він все ж залишився в «Гоясі», контракт з яким у нього закінчується через 10 днів.