Відпочивати підопічні Олега Блохіна будуть до 14-го січня, потім, як зазвичай, пройдуть медобстеження у клініці «Борис», а вже 18-го вирушать на перший навчально-тренувальний збір до іспанської Марбельї.
Про те, де проведуть динамівці свої зимові канікули, читайте на нашому найближчим часом.
Підготовка до другої половини сезону розпочнеться в середині січня
Завершивши першу половину сезону за набраними очками на другому місці в чемпіонаті України та вийшовши до 1/16 фіналу Ліги Європи, динамівці вирушили у зимову відпустку.