Ідейє щасливий в Динамо, але чекає на кращу пропозицію?

Динамо Київ 21 Грудня, 20:30 1226
Ідейє щасливий в Динамо, але чекає на кращу пропозицію? | 19-27
Форвард київського Динамо Браун Ідейє підвів підсумки року.

Про минувший рік:  "Це був гарний рік як для мене, так і для моєї футбольної кар'єри. Насамперед хочу відзначити те, що Нігерія всупереч очікуванням багатьох виграла Кубок Африки, що для мене більше, ніж просто досягнення. Мало хто вважав, що у нас є якісь шанси на перемогу в Кубку Африки, але в результаті ми її здобули всупереч усьому. Перемога в цьому турнірі - моє найбільше досягнення в цьому році. Що стосується клубу, то я щасливий в Динамо. Ми непогано виступили як у чемпіонаті України, так і в Лізі Європи. Все це дозволяє мені підводити радісні підсумки за цей рік".

Про чемпіонат світу: "Я думаю, що наші шанси пройти далі кращі, ніж у попередніх спробах, якщо враховувати силу нашої команди, в поєднанні з тим, що збірна нині перебуває в період свого становлення. Перемога в Кубку Африки дала нам впевненість того, що немає нічого неможливого у футболі. Ви можете досягти своєї мети, якщо вірите. Крім того, нинішні гравці Суперорлів жадають слави і Бразилія є просто ідеальним місцем для цього. Так, ми вже були на Кубку Конфедерацій, і це був великий урок для нас, але ми будемо боротися за позитивний результат в Бразилії".

Про великий виклик: "Великий виклик має свою годину, але зараз я щасливий у Динамо і хочу продовжувати забивати голи. Сподіваюся, що краща пропозиція надійде найближчим часом. Зараз для мене першочергове значення має те, щоб я допоміг свєму клубу досягти успіху в Європі і йти вперед, щоб змусити свою країну пишатися нами на чемпіонаті світу наступного року, з Божою допомогою".

Про Аруну: "Він мені як брат і ми дуже близькі. Ми часто говоримо про нашу країну і збірну. Я молюся, щоб він отримав свій виклик до збірної найближчим часом. Нігерія благословлена ​​великою кількістю талантів".