Адмір Мехмеді: «У другому колі ми хочемо домогтися більшого»

Динамо Київ 22 Грудня, 16:20 746
Адмір Мехмеді: «У другому колі ми хочемо домогтися більшого» | 19-27
Нападник «Фрайбурга» Адмір Мехмеді, права на якого належать київському «Динамо», прокоментував матч проти «Ганновера» (2:1), в якому він оформив дубль.

«Сподіваюся, що тепер можна насолоджуватися відпусткою. У другому колі ми хочемо домогтися більшого.

Другий гол? Нападник повинен підстерігати такі моменти», - сказав Мехмеді.

Нагадаємо, що «Фрайбург» пішов на зимову перерву на 16-му місці в бундеслізі.

Статистика Адміра Махмеді у цьому році.

Читайте також: Мехмеді відзначається дублем! ВІДЕО