Фелікс Магат: "Можу принести користь будь-якому клубу світу"

Динамо Київ 22 Грудня, 18:09 1043
Фелікс Магат: Можу принести користь будь-якому клубу світу | 19-27
Фелікс Магат висловив бажання повернутися до активної діяльності.

Колишній головний тренер низки клубів бундесліги

Останнім місцем його роботи на даний момент є "Вольфсбург", з якого він пішов у 2012 році. В якості пріоритетного варіанту він називає "Гамбург", у складі якого він провів більше 300 ігор в якості гравця, а також працював тренером з 1995 по 1997 рік.

- Я сповнений сил, оптимістично налаштований і впевнений, що можу принести користь будь-якому клубу бундесліги або іншого чемпіонату, - цитує Sport1.de Магата. - Звичайно, до "Гамбургу" у мене особливі почуття - я провів чимало матчів у складі цього клубу. Його поточне положення в чемпіонаті мене не дивує. Поки керівництво не змінить філософію, змін на краще не буде.