Артем Франков: "В Україні ще дуже довго не буде сильного самоокупного клубу"

Динамо Київ 22 Грудня, 18:28 1576
Артем Франков: В Україні ще дуже довго не буде сильного самоокупного клубу | 19-27
Головний редактор журналу "Футбол" - про те, чому "Динамо" дуже складно домогтися прогресу як клубу, і про те, чи намагається Ринат Ахметов зробити з "Шахтаря" бізнес-актив.

"Поки "Динамо" не поставить завдання заробляти на футболі гроші, справжнього прогресу буде дуже складно домогтися - навіть якщо випадково загляне дуже якісний тренер і видасть пару сезонів на ура (погодьтеся, це все ж можливо!), - написав Артем Франков у своїй конференції на MatchDay.com.ua.

"Що стосується прагнення Ахметова... Скажімо так, його менеджери дійсно працюють в правильному напрямку, про що свідчать успішні продажі та ін, але і тут бізнес-завдання не пріоритетне - тому що всі прекрасно розуміють, що ще дуже-дуже довго не буде в Україні сильного самоокупного клубу. А момент, коли доведеться просто вкидати гроші, все одно настає з незавидною періодичністю", - резюмував Франков.