Іспанія - плацдарм для підготовки до «Валенсії»

Динамо Київ 23 Грудня, 09:44 602
Іспанія - плацдарм для підготовки до «Валенсії» | 19-27
Після закінчення матчу з «Рапідом», в якому «Динамо» вирішило завдання виходу в плей-оф Ліги Європи, гравцям команди було надано відпочинок тривалістю трохи більше місяця.

Знову зберуться разом динамівці 14 січня в Конче-Заспі, де почнеться підготовка до другої частини сезону. Вже 15-го і 16-го числа в планах команди медобстеження в клініці «Борис», а 18 січня - виліт на підготовчий збір до Іспанії. На самому півдні піренейській країни, в Марбельї, динамівці проводитимуть тренування і контрольні ігри. Суперники та дати матчів зараз визначаються.

У Київ підопічні Олега Блохіна повернуться 1 лютого. Потім - кілька днів на відпочинок вдома - і знову в дорогу. Потім 5 лютого «Динамо» повернеться до Марбельї на другий тренувальний збір. Тривати він приблизно до 17-18 лютого, після чого команда вирушить до Києва на гру 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Валенсії».

Достроково повертається з київського «Арсеналу» Артем Кравець. Динамівцям в осінній частині сезону не вистачало третього форварда, який зміг би конкурувати з незамінними Мбокані та Ідейє.

У січні почнуть тренуватися із загальною групою Даніло Сілва, Євген Селін і Денис Гармаш. Набере чинності анонсований ще в листопаді контракт з воротарем Олександром Рибкою. У розпорядженні Блохіна буде більше двох десятків класних виконавців, кожен з яких розраховує на місце в стартовому складі. Це особливо важливо, враховуючи, що в першому матчі проти «Валенсії» через дискваліфікацію не зіграють Дьємерсі Мбокані і Андрій Ярмоленко.