Олексій Андронов: "Велозу потрібен Гармаш"

Динамо Київ 23 Грудня, 11:17 971
Олексій Андронов: Велозу потрібен Гармаш | 19-27
Один з читачів конференції Олексія Андронов на сайті rsport.ru попросив відомого телекоментатора висловитися з приводу деяких гравців київського "Динамо".

Щодо Домагоя Віди

"В якості центр захисника мене Віда ніколи особливо не вражав. Ось праворуч він може грати дуже здорово. Але не так, як Данило Сілва. Мені здається, його купували, не думаючи про відхід Михалика, та покупку Драговича. Зараз він - третій ЦЗ, що цілком нормально. Грати без практики не кожен вміє, ви б бачили виходи "майбутнього збірної Росії" Васіна ... "

Щодо Мігеля Велозу

"Мігелю потрібен Гармаш. Коли він видужає, ви побачите, на що здатна ця зв'язка. Але тоді зайвим стане Аруна, я вже не кажу про Сидорчука, який ще сирий..."

Щодо Раффаеля

"Я говорив стосовно Динамо, так само сказав би і про Баварію, Боруссію і так далі. Але в Гладбасі його тренер, його все влаштовує. Запам'ятайте мої слова, якщо Гладбах потрапить в ЛЧ, Раффаель там не покаже нічого. Це не його рівень. Якщо тільки вся команда не гратиме на нього..."