Мілевський на пікніку, поки команда програє

Динамо Київ 23 Грудня, 11:32 1840
Мілевський на пікніку, поки команда програє | 19-27
Майже два місяці Артем Мілевський нічим не допомагає своїй новій команді. В черговому турі Турецької першості, український нападник знову участі не приймав і дивився гру навіть не на стадіоні.

За день до поєдинку Артем виклав в соціальній мережі чергову фотографію на якій він приготував собі пікнік. Щодо спілкування з прихильниками, то він розповів, що вже звик до всього в Туреччині і на батьківщину не дуже хоче. 

Нагадаємо, останні два місяці наставник "Газіантепспора" не користується послугами екс-нападника "Динамо".