За день до поєдинку Артем виклав в соціальній мережі чергову фотографію на якій він приготував собі пікнік. Щодо спілкування з прихильниками, то він розповів, що вже звик до всього в Туреччині і на батьківщину не дуже хоче.
Нагадаємо, останні два місяці наставник "Газіантепспора" не користується послугами екс-нападника "Динамо".
