- Чому цього сезону у «Валенсії» не складаються справи в чемпіонаті Іспанії?
- Це правда. Нам не вдалося почати чемпіонат так, як ми хотіли. Знадобилося багато зусиль, щоб домогтися стабільності у грі. І все ж, «Валенсія» - це та команда, яка здатна змінити ситуацію на краще. Не сумніваюся, що ми зробимо це. Нам просто потрібно зберігати спокій, бути терплячими.
- «Валенсія» краще виступає в Лізі Європи УЄФА. Чи цей трофей головним пріоритетом клубу зараз?
- Так, ми здорово граємо в Лізі Європи. Якщо не рахувати домашній матч стартового туру зі «Суонсі», (програний «Валенсією» з рахунком 0:3), ми добре себе зарекомендували. Ми пов'язуємо з цим турніром великі надії, і, будемо сподіватися, що навіть виграємо його. Правда, ми маємо намір поступово вирішувати це завдання. У кожному матчі ми будемо намагатися демонструвати якісну гру і робити все, що тільки можемо. А завдання в тому, щоб перенести до «прімери» ті позитивні результати, які ми демонструємо в Лізі Європи.