Захисник «Валенсії»: «Сподіваємось виграти Лігу Європи»

Динамо Київ 23 Грудня, 19:27 645
Захисник «Валенсії»: «Сподіваємось виграти Лігу Європи» | 19-27
Захисник «Валенсії» і молодіжної збірної Іспанії Хуан Бернат розповів про хід справ у стані кажанів та про клубні плани в «прімері» і Лізі Європи.

- Чому цього сезону у «Валенсії» не складаються справи в чемпіонаті Іспанії?

- Це правда. Нам не вдалося почати чемпіонат так, як ми хотіли. Знадобилося багато зусиль, щоб домогтися стабільності у грі. І все ж, «Валенсія» - це та команда, яка здатна змінити ситуацію на краще. Не сумніваюся, що ми зробимо це. Нам просто потрібно зберігати спокій, бути терплячими.

- «Валенсія» краще виступає в Лізі Європи УЄФА. Чи цей трофей головним пріоритетом клубу зараз?

- Так, ми здорово граємо в Лізі Європи. Якщо не рахувати домашній матч стартового туру зі «Суонсі», (програний «Валенсією» з рахунком 0:3), ми добре себе зарекомендували. Ми пов'язуємо з цим турніром великі надії, і, будемо сподіватися, що навіть виграємо його. Правда, ми маємо намір поступово вирішувати це завдання. У кожному матчі ми будемо намагатися демонструвати якісну гру і робити все, що тільки можемо. А завдання в тому, щоб перенести до «прімери» ті позитивні результати, які ми демонструємо в Лізі Європи.