Гостем телеканалу TVI став один з помічників у тренерському штабі Олега Блохіна Сергій Федоров
- Як ви охарактеризуєте цю літньо-осінню частину чемпіонату для "Динамо"?
- Можна сказати, що ця частина нам вдалася. Ми все-таки змогли завоювати гідне місце, скажемо так. Сам чемпіонат України виріс, це ми можемо бачити і по виступах наших команд у Єврокубках.
- Хто з українських команд вас здивував?
- Звичайно, "Чорноморець". Він потрапив у п'ятірку крущих. Будемо сподіватися, що вони і надалі продовжуватимуть виступати на високому рівні.
- Після поразки "Динамо" від "Генка", якої ніхто не очікував, з тренерского штабу пішли Юрій Роменський, Андрій Баль та Олексій Михайличенко. Ви очікували, що вас покличуть у "Динамо"?
- Якщо мене покликали, значить, заслужив. Керівництво так вирішило.
- Коли ви прийшли до "Динамо", яка атмосфера була у команді?
- Коли я прийшов до "Динамо", кризи не було. Її і зараз немає, це журналісти більше говорили. Хлопці повинні один до одного звикнути.
- Розмови про відставку Блохіна, звичайно, впливали і на атмосферу в команді. Як ви вважаєте, чи коректні по відношенню до Олега Володимировича такі повідомлення чи він заслужив, щоб йому дали ще часу?
- Звичайно, йому зараз важко. Я думаю, що Блохіну треба по-іншому реагувати на критику та на провокаційні питання і просто виконувати свою роботу.
- Стосовно Ліги Європи. Зараз вболівальники та деякі експерти проводять паралелі з матчами проти "Валенсії" в 2009 році..
- Це вже історія, перегорнута сторінка. У майбутніх матчах будемо налаштовуватися лише на перемогу. До речі, вилітаємо на збори до Іспанії 18 січня і, можливо, відвідаємо гру "Валенсії".
Федоров: "Думаю, Блохіну треба по-іншому реагувати на критику" (+ВІДЕО)
Гостем телеканалу TVI став один з помічників у тренерському штабі Олега Блохіна Сергій Федоров