- За збірну повинні грати українці. Якщо один- два футболісти, це не проблема. Девіч і Едмар - свої хлопці.
- А якщо ще одного натуралізувати? Наприклад, Тайсона, Матеуса чи Марсиу Азеведу?
- Ні, достатньо. У нас багато талановитої молоді зростає. Фоменко потихеньку підпускає їх до ігор у збірній. Потрібно на них орієнтуватися, а не запрошувати іноземців. Краще грати своїми хлопцями, навіть якщо не завжди виходить перемагати. У команді має бути український дух!