Артем Федецький проти натуразілації гравців

Динамо Київ 24 Грудня, 09:48 739
Артем Федецький проти натуразілації гравців | 19-27
Захисник «Дніпра» і збірної України Артем Федецький висловив свою думку з приводу натуралізації футболістів.

- За збірну повинні грати українці. Якщо один- два футболісти, це не проблема. Девіч і Едмар - свої хлопці.

- А якщо ще одного натуралізувати? Наприклад, Тайсона, Матеуса чи Марсиу Азеведу?

- Ні, достатньо. У нас багато талановитої молоді зростає. Фоменко потихеньку підпускає їх до ігор у збірній. Потрібно на них орієнтуватися, а не запрошувати іноземців. Краще грати своїми хлопцями, навіть якщо не завжди виходить перемагати. У команді має бути український дух!