Яя Туре: «Через декілька років ми станемо великою командою»

Світовий футбол 24 Грудня, 10:09 706
Яя Туре: «Через декілька років ми станемо великою командою» | 19-27
Півзахисник "Манчестер Сіті" Яя Туре зазначив, що команда розвивається в правильному напрямку.

За його словами, "Барселона", з якою "городянам" належить зіграти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, трохи побоюється суперника.

- "Манчестер Сіті" йде правильним шляхом, - наводить СЕ з посиланням на Sky Sports слова Туре. - Упевнений, що через пару років ми станемо великою командою.

Думаю, "Барселона" боїться зустрічі з нами в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. "Сіті" любить і вміє грати в атакуючий футбол. І далеко не всім вдається впоратися з нами.