Олег Блохін: «По гравцям у нас комплект»

Динамо Київ 24 Грудня, 14:36 1421
Олег Блохін: «По гравцям у нас комплект» | 19-27
Головний тренер «Динамо» Олег Блохін за давньою традицією Новий рік зустрічає вдома, у колі сім'ї.

Головний тренер «Динамо» Олег Блохін за давньою традицією Новий рік зустрічає вдома, у колі сім'ї.

Напередодні свята Олег Володимирович прийшов на зустріч з дітьми, постраждалими від аварії на Чорнобильській АЕС, після якої поспілкувався з журналістами.

- Хотів ненадовго виїхати відпочити, але якраз зараз діти закінчують школу, у них настав відповідальний період. Вирішив залишитися, щоб удома зустріти Новий рік. Настрій передсвятковий. Більший, напевно, у моїх дівчат, адже вони чекають подарунки.

- Уже встигли підвести підсумки року?

- Швидше, ні. Нехай його оцінюють журналісти, преса. Я його аналізую як професіонал, що в ньому було як добре, так і погано.

- Чи чекає команда взимку поповнення?

- Як я і говорив раніше - по гравцям у нас комплект . Хлопці, які у нас були в лазареті, а це Данило Сілва, Селін і Гармаш, до виходу команди з відпустки напевно одужають. Мбокані і Ярмоленко не зможуть грати в першому матчі проти «Валенсії», нам на підготовчих зборах доведеться це врахувати.

- Уже відомий графік зборів, суперники?

- 14 січня команда збирається в Києві, 18 вилітає до Іспанії. Цей збір триватиме до 1 лютого. По матчах конкретики поки немає. Є різні пропозиції, деякі з яких мене як тренера влаштовують, а деякі ні. Торік, наприклад, на Marbella Cup ми грали з південноамериканськими і корейськими командами. Там був, швидше, не футбол, а бійня. Мені це не подобається. Деякі суперники мене не влаштовують, в підготовчий період, коли команда тільки повернулася з відпустки, можна отримати травму. Тому питання спаринг-партнерів все ще залишається відкритим.