Шааф відмовився очолити "Ганновер-96"

Динамо Київ 24 Грудня, 14:55 590
Шааф відмовився очолити Ганновер-96 | 19-27
Колишній головний тренер бременського "Вердера" Томас Шааф відмовився очолити "Ганновер-96". Про це заявив президент "Ганновера" Мартін Кінд.

"Шааф не хоче працювати ні з однією командою бундесліги з другого кола. Але я просив спортивного директора нашого клубу Дірка Дуфнера зайнятися пошуками відповідного спеціаліста. Нам слід все ретельно проаналізувати і діяти розумно, щоб звести ризики до мінімуму", - сказав Кінд.

Нагадаємо, раніше він же заявив, що ймовірність звільнення головного тренера "Ганніовера" Мірко Сломки становить 60%. Позиція керівництва клубу обумовлена ​​результатами команди в першому колі.

Відзначимо, що Шаафа називали одним з головних претендентів на пост головного тренера київського «Динамо» у разі відставки Олега Блохіна.