Як повідомляє A Bola, захисник мадридського «Реала» Фабіу Коентрау вважає, що його одноклубник Кріштіану Роналду повинен отримати «Золотий м'яч» цього року.
«Мессі - великий гравець, але він у цьому сезоні дуже багато часу провів поза грою. А такому гравцю як Рібері вручати нагороду не можна - він забив всього 22 голи. Роналду ж весь сезон провів на максимальному рівні і забив в два рази більше м'ячів».