Дикань: "Хочу грати, тому і вирішив піти із "Спартака"

Світовий футбол 24 Грудня, 20:04 658
Дикань: Хочу грати, тому і вирішив піти із Спартака | 19-27
Голкіпер «Спартака» зізнався, що готовий змінити клуб.

Голкіпер «Спартака» Андрій Дикань в інтерв'ю тижневику «Радянський спорт - Футбол» зізнався, що готовий змінити клуб.

- Андрій, що далі у вашій кар'єрі?
- Я вирішив піти, бо хочу грати у футбол. Раз не можу грати в «Спартаку», значить, треба шукати, де зможу.

- А в «Спартаку» вам сказали однозначно: «У воротах буде росіянин».
- Так. Валерій Георгійович (Карпін - Прим. Ред. ) сказав, що ставку буде робити на Песьякова і Мітрюшкіна, Артем Ребров тоді був травмований. Зараз він одужав, став грати і виходить, що я вже четвертий воротар.

- Ця розмова була влітку?
- Так, перед початком сезону. Тоді набуло чинності нове правило про легіонерів, я став іноземцем. Поговорили з Карпіним...