Юрій Вернидуб: «В матчах проти «Динамо» та «Дніпра» ми зіграли на дуже хорошому рівні»

Футбол України 25 Грудня, 08:41 631
Юрій Вернидуб: «В матчах проти «Динамо» та «Дніпра» ми зіграли на дуже хорошому рівні» | 19-27
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб підбив підсумки першого кола чемпіонату України .

- Мені здається, «Зоря» знаходиться на правильному шляху. Команда гідно виступила в першій частині сезону, тому не бачу причин не поговорити про боротьбу за путівку в Лігу Європи. Звичайно, хочеться добре підготуватися взимку і докласти максимум зусиль, щоб закріпитися на тому місці, яке зараз займає клуб. Вийде чи ні - побачимо вже після відновлення чемпіонату.

Думаю, в матчах проти «Динамо» та «Дніпра» ми зіграли на дуже хорошому рівні. Та й у тих зустрічах, де ми втрачали очки, незмінно був присутній елемент невезіння. Звичайно, я не можу сказати, що хлопці показували футбол європейського класу, але, принаймні, це вже схоже на ту гру, яку мені хотілося б бачити. Залишилося попрацювати над позиційними атаками. Слава Богу, на це у нас є час.

Однозначно зараз буде набагато складніше. Ми прекрасно розуміємо, що проти нас суперники будуть виходити як на останній бій. Що ж, будемо готуватися. Можливо, десь змінимо свою гру, покращимо контроль м'яча, перехід з оборони в атаку. Футбол не стоїть на місці, от і ми не будемо відпочивати, - цитує Вернидуба «СЕ в Україні».