Як повідомляє football24.ua, півзахисник збірної України і «Шальке» Євген Коноплянка організував свято мильних бульбашок для 100 дітей з порушеннями опорно-рухового апарату і аутистів.
Захід відбувся у Святошинському дитячому будинку-інтернаті.
Як повідомляє football24.ua, півзахисник збірної України і «Шальке» Євген Коноплянка організував свято мильних бульбашок для 100 дітей з порушеннями опорно-рухового апарату і аутистів.
Захід відбувся у Святошинському дитячому будинку-інтернаті.