У неділю, 15 січня, гравці «Динамо» приступили до тренувань, а вже завтра відправляться на перший тренувальний збір до Марбельї.
Пропонуємо фото- та відеорепортажі клубної прес-служби з першого заняття динамівців:




У неділю, 15 січня, гравці «Динамо» приступили до тренувань, а вже завтра відправляться на перший тренувальний збір до Марбельї.
Пропонуємо фото- та відеорепортажі клубної прес-служби з першого заняття динамівців:



