Інформація про те, що колишній головний тренер казанського "Рубіна" Курбан Бердиєв може очолити київське "Динамо", схожа на жарт. Про це в телефонній розмові з кореспондентом ІТАР-ТАРС заявив віце-президент української команди Олексій Семененко.
"До цієї інформації можна ставитися як до жарту. Тим більше що зовсім недавно президент клубу Ігор Суркіс зустрічався з Олегом Блохіним. Вони говорили дві години і в підсумку вдарили по руках, домовившись, що Блохін буде працювати з командою як мінімум до кінця травня", - сказав Семененко.