І.Суркіс: "Нас ніхто не цікавить, Блохін відпрацює як мінімум до кінця сезону"

Динамо Київ 26 Грудня, 07:29 964
І.Суркіс: Нас ніхто не цікавить, Блохін відпрацює як мінімум до кінця сезону | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував інформацію про те, що Курбан Бердиєв, звільнений з «Рубіна», влітку може очолити київський клуб.
 
- Ми ніким не цікавимось. У нас працює Блохін. Я це навіть обговорювати не хочу. Як мінімум цей сезон Олег Володимирович відпрацює до кінця, а потім, відштовхуючись від результатів, ми будемо дивитися, що робити далі, - зазначив Ігор Суркіс.