Тривають переговори про перехід з "Динамо" до "Металіста" півзахисника Андрія Богданова, який виступав останнім часом на правах оренди в київському "Арсеналі".
"У мене є менеджер - Дмитро Селюк, - сказав нам 23-річний футболіст. - Спільно з ним вирішуємо, як бути далі. Звичайно, для мене це цікавий варіант. Подивимося, як ситуація з "Металістом" буде просуватися".
"У мене була травма, пропустив два місяці, начебто відновився, але тут "Арсенал" збанкрутував. Вважай, з літа я не грав. Тому моє головне бажання на новий рік - грати, - поділився Богданов. - За останні місяці нам нічого не заплатили. Але я ні про що не шкодую. У мене були й інші варіанти, але я дав обіцянку президенту "Арсеналу" Олександру Онищенко, що допоможу його команді. І своє слово дотримав. Самі бачите, як вийшло. Але далі, думаю, все буде добре. Хотілося б, щоб через рік в бесіді з вами я б міг сказати, що чогось досяг. До речі, хоч я за гороскопом "кінь", верхи ніколи не їздив. Може, якраз наступного року і покатаюся".