Максим Коваль: "Я виведу команду в лідери"

Динамо Київ 8 Вересня, 10:22 876
Максим Коваль: Я виведу команду в лідери | 19-27
"Может я еще не совсем готов, но рано или поздно, я выведу команду в лидеры!»" - написав голкіпер "Динамо" у своєму Твіттері.

Схоже, з часом у Динамо з'явиться новий лідер: 

Нагадаємо, Максим виступає за "Динамо" Київ з 2010 року.