Газзаєв проти Об′єднаного кубка

Динамо Київ 26 Грудня, 09:47 864
Газзаєв проти Об′єднаного кубка | 19-27
Директор Об′єднаної футбольної ліги, президент "Аланії" Валерій Газзаєв заявив, що скептично ставиться до ідеї проведення Об'єднаного кубка.

Директор Обєднаної футбольної ліги, президент "Аланії" Валерій Газзаєв заявив, що скептично ставиться до ідеї проведення Об'єднаного кубка.

"Я вважаю це недоцільним. Переможець Кубка не отримає нічого серйозного - наприклад, путівки в Лігу чемпіонів. До речі, зараз буде проводитися подібний об'єднаний турнір у Чехії та Словаччині. Але там зовсім мало команд, по 4-5 від обох країн. Ще був такий Кубок в Латвії та Литві...

Зрозумійте, повинна бути серйозна мотивація. Тому я і не бачу особливого сенсу саме в Кубку. А от створення Об'єднаного чемпіонату - необхідно", - заявив Газзаєв.