Директор Об′єднаної футбольної ліги, президент "Аланії" Валерій Газзаєв заявив, що скептично ставиться до ідеї проведення Об'єднаного кубка.
"Я вважаю це недоцільним. Переможець Кубка не отримає нічого серйозного - наприклад, путівки в Лігу чемпіонів. До речі, зараз буде проводитися подібний об'єднаний турнір у Чехії та Словаччині. Але там зовсім мало команд, по 4-5 від обох країн. Ще був такий Кубок в Латвії та Литві...
Зрозумійте, повинна бути серйозна мотивація. Тому я і не бачу особливого сенсу саме в Кубку. А от створення Об'єднаного чемпіонату - необхідно", - заявив Газзаєв.