Новорічне вітання президента ФК «Динамо» Київ!

Динамо Київ 26 Грудня, 11:12 1059
Новорічне вітання президента ФК «Динамо» Київ! | 19-27
Шановні друзі! Дорогі вболівальники!

Шановні друзі!

Дорогі вболівальники!


Прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2014-м роком та Різдвом Христовим!

Ці свята мають особливе значення, бо символізують собою завершення старого року й сповнюють наші серця надією на краще у новому році.

Насамперед від імені всіх динамівців дозвольте висловити вам щиру подяку за вашу відданість команді у нелегкі для неї часи.

Бажаю вам, друзі, щоб новорічні свята та увесь наступний рік стали для вас шляхом до кращого й вищого, світлого й гармонійного як у професійних справах, так і у вашому особистому житті!

Нехай завжди у ваших домівках панують мир та сімейний затишок, а у ваших серцях – звучить чарівна мелодія Віри, Надії й Любові! Міцного здоров`я вам, щастя й благополуччя!

До нових зустрічей на стадіонах, наші вірні друзі!

З Новим 2014-м роком та Різдвом Христовим!

З повагою,
президент ФК «Динамо» (Київ)
Ігор Суркіс