За перемогу боролися вісім команд, поділених на дві групи. У квартеті разом з київськими динамівцями виявилися «Динамо» (Сухумі), «Динамо» (Санкт-Петербург) і «Динамо» (Мінськ). Другу групу склали динамівські команди з Тбілісі, Москви, Риги та команда спеціалізованої футбольної школи Бєланова-Блохіна з Вінниці.
Між вирішальними матчами відбулася товариська зустріч ветеранів, в якій взяли участь багато зоряних футболісти минулих років, включаючи двох відомих гравців київського «Динамо» Ігоря Бєланова та Ахрік Цвейба.
В груповому етапі динамівці з Києва впевнено обіграли всіх суперників: «Динамо» з Сухумі з рахунком 4:0, «Динамо» (Санкт -Петербург) - 7:0 і мінське «Динамо» - 10:0. У паралельній групі тбілісці в матчі проти москвичів, ведучи в рахунку 2:0, поступилися 2:3 в компенсований час, пропустивши вирішальний м'яч з пенальті, а нічия виводила їх на перше місце. Так склалося, що і перші два м'ячі грузини пропустили після стандартних положень - зі штрафного і ще одного пенальті.
У півфіналі кияни поступилися "Динамо" з Тбілісі. Дві третини ігрового часу йшла рівна гра. За рахунку 1:1 здавалося, що все закінчиться серією післяматчевих пенальті. Але хвилин за 10 до кінця наш воротар пропустив над собою прикрий м'яч, до чого призвела серія помилок. У другому ж півфіналі московське «Динамо» легко переграло команду з Санкт-Петербурга, яке зайняла в нашій групі друге місце. У матчі за третє місце наші хлопці вже не залишили петербуржцям шансів, здобувши перемогу 5:0 і в підсумку посіли третє призове місце.
Отримали наші футболісти і індивідуальні нагороди, причому при визначенні кращих враховувалося і думка тренерів інших команд. Кращими і найбільш стабільними гравцями нашої команди були визнані Костянтин Котов і Георгій Цітаішвілі. Ще Станіслав Сорокін отримав приз кращому півзахиснику турніру, а найбільш корисним гравцем визнали нападника Данила Сухоручко.
Цікаво, що з вінницькою командою приїхав Ігор Бєланов і привіз із собою «Золотий м'яч», з яким мали можливість сфотографуватися всі учасники турніру. Також на турнірі був присутній Герман Зонін, який привів « Зорю» до чемпіонства в 1972 -му році. Він брав участь у церемоніях відкриття і закриття турніру.