Екс-гравець "Карпат" бере приклад з Мілевського

Світовий футбол 26 Грудня, 18:20 1649
Екс-гравець Карпат бере приклад з Мілевського | 19-27
Колишній півзахисник львівських "Карпат" Семір Штіліч, який є одноклубником Артема Мілевського в "Газіантепспорі", поскаржився на невиплату клубом зарплати.

 

"Ніколи більше не повернуся до Туреччини. Ми граємо фактично за ідею, але ж повинні дотримуватися контрактних зобов'язань. Навесні я зміню клуб", - повідомив Штіліч, який має намір звертатися за вирішенням питання в Лозаннський суд.

Раніше стало відомо, що Мілевський також роздумує над відходом з "Газіантепспора".

Нагадаємо, Штіліч підписав контракт із "Газіантепспором" за системою 1+2 . Улітку 2013-го боснієць був серед 19-ти гравців, виставлених "Карпатами" на трансфер.