Про це повідомляється на офіційному сайті данського клубу. Зустріч призначена на 18 січня. Крім того, на збір в Дубаї прибудуть "Локомотив" з Ташкента і московське "Динамо", які також можуть стати спаринг-партнерами донецького клубу.
Нагадаємо, свій останній офіційний матч в 2013 році "гірники" зіграли 10 грудня в рамках групового етапу Ліги чемпіонів. Тоді підопічні Мірчі Луческу поступилися "Манчестер Юнайтед" на виїзді. Зустріч завершилася з рахунком 0:1.