- Досі не можу повірити, що м'яч не залетів у ворота. Однак це одна з відмінних особливостей спорту: в ньому є і злети, і падіння. Але мені, звичайно, дуже шкода, що ми тоді не перемогли, адже то був прекрасний і сильний «Мілан», - говорить Андрій Шевченко.
Нагадаємо, що в тій зустрічі «россонері» поступилися в серії пенальті.