Андрій Шевченко: «Досі не можу повірити, що Дудек відбив той м"яч»

Динамо Київ 27 Грудня, 08:05 1513
Андрій Шевченко: «Досі не можу повірити, що Дудек відбив той мяч» | 19-27
Екс-форвард «Динамо» та «Мілана» Андрій Шевченко зізнався, що досі з прикрістю згадує про момент в стамбульському фіналі ЛЧ, коли він не зумів пробити з одного метра польського кіпера «Ліверпуля» Єжи Дудека.

- Досі не можу повірити, що м'яч не залетів у ворота. Однак це одна з відмінних особливостей спорту: в ньому є і злети, і падіння. Але мені, звичайно, дуже шкода, що ми тоді не перемогли, адже то був прекрасний і сильний «Мілан», - говорить Андрій Шевченко. 

Нагадаємо, що в тій зустрічі «россонері» поступилися в серії пенальті.