Артем Франков підкинув досить цікаву думку під час своєї конференції з уболівальниками на Мatchday.
Один з участників конференції задав цікаве питання відомому футбольному експерту:
(публікується мовою оригіналу)
Артем Вадимыч, Андронов у себя в твиттере пишет о новогоднем сюрпризе для болельщиков ДК. Пролейте свет:-)
На що отримав не менш цікаву відповідіть:
(публікується мовою оригіналу)
Я не знаю, но предположил: может, Динамо на израильский турнир все же позовут, а то как-то непривычно?
Зазначимо, що з 30 січня по 5 лютого в Ізраїлі буде розіграний товариський Об'єднаний Суперкубок, для участі в якому на даний момент заявлені "Шахтар", "Металіст", "Зеніт" і ЦСКА.