Артем Франков: "Можливо "Динамо" все ж таки покличуть на ізраїльський турнір, а то якось незвично?"

Динамо Київ 27 Грудня, 13:57 1167
Артем Франков: Можливо Динамо все ж таки покличуть на ізраїльський турнір, а то якось незвично? | 19-27
Артем Франков підкинув досить цікаву думку під час своєї конференції з уболівальниками на Мatchday.

Артем Франков підкинув досить цікаву думку під час своєї конференції з уболівальниками на Мatchday.

Один з участників конференції задав цікаве питання відомому футбольному експерту:

(публікується мовою оригіналу)

Артем Вадимыч, Андронов у себя в твиттере пишет о новогоднем сюрпризе для болельщиков ДК. Пролейте свет:-)

На що отримав не менш цікаву відповідіть:

(публікується мовою оригіналу)

Я не знаю, но предположил: может, Динамо на израильский турнир все же позовут, а то как-то непривычно?

Зазначимо, що з 30 січня по 5 лютого в Ізраїлі буде розіграний товариський Об'єднаний Суперкубок, для участі в якому на даний момент заявлені "Шахтар", "Металіст", "Зеніт" і ЦСКА.