Офіційно: «Шахтар» гратиме в Харкові

Футбол України 30 Січня, 13:04 478
Офіційно: «Шахтар» гратиме в Харкові | 19-27
«Шахтар» уклав договір із ОСК «Металіст» про проведення всіх домашніх матчів єврокубків, Прем'єр-ліги та Кубка України в Харкові.

Угоду розраховано до кінця 2017 року. Усі витрати з догляду за газоном ОСК «Металіст» візьме на себе «Шахтар». При цьому команда продовжить базуватися в Києві та тренуватися у Святошині, повідомляє прес-служба «гірників».

«Матчі, які ми провели в Харкові, підтвердили, що в цьому регіоні є багато вболівальників «Шахтаря». Ми вдячні владі Харкова та області, а також ФФУ за можливість виступати на стадіоні «Металіст». Це дозволить нам бути ближчими до своїх уболівальників, і я переконаний, що ми зможемо порадувати їх красивою грою та гарними результатами», – сказав генеральний директор клубу Сергій Палкін.