Артем Федецький: "Хороша атмосфера в «Дніпрі» йде від Рамоса»"

Футбол України 27 Грудня, 17:51 864
Артем Федецький: Хороша атмосфера в «Дніпрі» йде від Рамоса» | 19-27
Захисник дніпропетровського "Дніпра" розповів про судову справу з львівськими «Карпатами», а також повідав за рахунок чого створюється гарна атмосфера в команді.

"Було засідання в Лозаннському суді. Мені повинні виплатити зарплату за два з половиною місяці. На цю суму мене оштрафували нібито за погані результати. Причому оштрафували тільки мене. Це зробили через показнии в техніко-тактичних дій. Гравець на моїй позиції повинен набирати мінімум 85 балів. Максимальний брак - 20 відсотків. у мене були показники 80 на 25. Оскільки в моєму контракті подібного пункту не було, то і штрафні санкції просто не зрозумілі.

Атмосфера в "Дніпрі"? Перш за все це йде від тренера. Як він ставиться до гравців, як проводить тренування. Якщо жорсткий, важкий графік ігор, і команда морально замучена, то Рамос може зробити замість тренування смішні естафети. Наприклад, розділити всіх на три команди. У штрафній встановлюється палиця, до неї з кожної команди виходить по одному футболісту. Вони повинні швидко покружляти навколо неї раз десять, підбігти до м'яча і вдарити по воротах. Якщо потрапляєш в центр, то це 2 бали, в кут - 3 бали. Але голова паморочиться, і ти можеш вдарити і в аут. З боку це виглядає смішно. Рамос відчуває коли потрібно розвантажити емоційно, а коли, навпаки, додати емоцій. Іноді ти хочеш поговорити з тренером, думаєш як краще підійти, і в цей момент тренер сам тебе кличе на розмову. Ось так він розуміє стан кожного футболіста. Рамос в цьому дуже нагадує Кононова. Вони на інтуїтивному рівні відчувають багато моментів", - сказав Федецький.